Rekrutacja kierunek Dendrologia i Arborystyka

TERMIN
Rekrutacja  na rocznik 2022/2023  trwa do 1 marca 2022r.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata czesnego do dnia  1 marca 2022r.  na konto          05109017400000000146866860  z dopiskiem P.S.D.A. 2022.

Ilość miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.

Pierwsze zajęcia  rozpoczynamy 9_10.04.2022

WYMAGANIA
Naukę  w szkole mogą podjąć osoby, które ukończyły 18 lat i mają wykształcenie średnie (egzamin maturalny nie jest wymagany.)

OPŁATA

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest uiszczenie płatności czesnego do dnia  1 marca 2022r.  na konto 05109017400000000146866860 z dopiskiem P.S.D.A. 2022.

Koszt nauki w Polskiej Szkole Dendrologii i Arborystyki to 8400 pln co obejmuje 320 godzin nauki (szkoła trwa 12 miesięcy).

Dla chętnych istnieje możliwość rozłożenia kwoty na 12 rat po 700 pln płatne miesięcznie. Wówczas będzie podpisana z kandydatem umowa na płatność w systemie miesięcznym. Jest to koszt brutto

PAKIET STARTOWY
Osoby rozpoczynające naukę w szkole otrzymują pakiet startowy: plan zajęć.

EGZAMINY
Wszystkie zajęcia zakończą się testami sprawdzającymi wiedzę kandydata i nabyte umiejętności. Uczniowie otrzymają dyplom ukończenia Polskiej Szkoły Dendrologii i Arborystyki. W ramach szkoły można przystąpić również do zewnętrznego egzaminu według standardów VCC z klasyfikacji zawodowej: dendrolog.

Koszt certyfikowanego egzaminu zewnętrznego to kwota 550 pln brutto.

Agnieszka tel. 665 381 666, e-mail: sekretariat@szkoladendrologii.pl

Zapraszamy

Zapraszamy Cię do współtworzenia z nami historii pierwszej w Polsce Szkoły Dendrologii i Arborystyki.

Nasza misja

Naszą misją jest dzielenie się najlepszą wiedzą z dziedziny dendrologii i zarażanie innych pasją do natury i ekologii.

Świat potrzebuje drzew

Treść tematu w najbliższym czasie zostanie uzupełniona

Dołącz do nas!

Dobór wykładowców - pasjonatów oraz terenowy i praktyczny charakter zajęć stworzy niepowtarzalną atmosferę, której częścią będziesz również Ty.

Chcemy wymieniać myśli, poglądy i doświadczenia, dyskutować, motywować do działania, tworzyć zgrany Zespół.

• JEDYNA SZKOŁA  W POLSCE
  • WYBITNI SPECJALIŚCI
  • KOMPLEKSOWY PROGRAM NAUCZANIA
  • ZAJĘCIA  W TERENIE
  • NAUKA OD PRAKTYKÓW
  • ZAWÓD, KTÓRY MA PRZYSZŁOŚĆ
  • SPOTKANIE Z LUDŹMI Z PASJĄ

Dlaczego warto?

• 1.

Unikatowy w skali kraju profil kształcenia

Polska  Szkoła Dendrologii proponuje swoim słuchaczom unikatowy w skali kraju profil kształcenia obejmujący zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne z zakresu drzewoznawstwa.

Do programu szkoły i w ramach tych samych kosztów dokładamy zajęcia arborystyczne : kursy i egzaminy w standardzie ABA International
    • CS1: Techniki konserwacji i cięcia piłą łańcuchową.
    • CS2: Podstawowe techniki ścinania drzew.

• 2.

Zawód z przyszłością

Absolwenci naszej szkoły mogą znaleźć zatrudnienie w pracowniach i firmach specjalizujących się  w kształtowaniu terenów zielonych oraz urzędach, szczególnie w instytucjach zajmujących się ochroną środowiska, wydziałach gospodarki miejskiej wydziałach inwestycji miejskich, a także nadleśnictwach. Ich kwalifikacje mogą być też wykorzystane przez zarządców spółdzielni mieszkaniowych i zarządców, a także właścicieli infrastruktury technicznej (np. sieci przesyłowych).

• 3.

Wysoki poziom kształcenia

W gronie wykładowców szkoły znajdą się pracownicy naukowi Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) i Instytutu Badań Leśnictwa (IBL) oraz wybitni specjaliści - praktycy krajowi i zagraniczni, zajmujący się na co dzień arborystyką i dendrologią.

Z życia lasu