Nabór na I-semestr

W imieniu założycieli oraz wykładowców miło mi powitać Państwa na pokładzie Polskiej Szkoły Dendrologii i Arborystyki.

Do rozpoczęcia zajęć pozostało jedynie 5 dni zatem kilka spraw organizacyjnych:

  1. Grupa na tą chwilę liczy 14 osób
  2. Pierwszy zjazd to weekend 6 i 7 kwietnia 2019
  3. Spotykamy się w Bielsku Białej 6.04 o godzinie 9.30  na ul.Ogrodowej 13, w sali wykładowej na II piętrze. Zajęcia w tym dniu potrwają do godziny 17.00, zajęcia w dniu 7.04 również planowane są w godzinach 9.30 – 17.00.
  4. Pierwsze 3 godziny poświęcimy tematom organizacyjnym w tym: zaprezentujemy sylwetki wykładowców, plan zajęć  na pierwsze trzy miesiące, porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach związanych z programem nauczania i  potrzebami, porozmawiamy o organizacji zajęć  terenowych  a następnie zaczniecie Państwo zajęcia  pt: ” Wstęp do dendrologii” z Robertem Sobolewskim. Zajęcia częściowo będą się odbywały  w terenie w Edukacyjnym  Parku Dendrologicznym przy ul. Akademii Umiejętności 1.
  5. 7.04 zajęcia pt: „Urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni z podstawami diagnostyki drzew" poprowadzi  Przemysław Janusz. Zajęcia częściowo będą się odbywały w terenie w Parku Słowackiego. Transport zabezpieczymy.
  6. Prosimy o wyposażenie się w wygodne buty  oraz  kurtki przeciwdeszczowe - na wszelki wypadek.
  7. W sali na Ogrodowej 13 jest mini zaplecze kuchenne, w którym będzie można zrobić sobie herbatę, kawę lub odgrzać posiłek w kuchence mikrofalowej , w trakcie przerwy obiadowej można  zamówić obiad z dowozem  lub wyjść do sklepu spożywczego.
  8. W trakcie zajęć przewidujemy trzy 15 minutowe przerwy kawowe oraz jedną przerwę obiadową 45 minutową .

Przypominamy, że warunkiem rozpoczęcia nauki jest uiszczenie płatność na konto 83 1090 1740 0000 0001 3041 8621 z dopiskiem P.S.D.A. za pierwszy miesiąc do dnia 25 marca br. 

Koszt nauki w Polskiej Szkole Dendrologii i Arborystyki to 6600 pln i obejmuje 320 godzin nauki (szkoła trwa 12 miesięcy).

Dla chętnych istnieje możliwość rozłożenia kwoty na 12 rat po 550 pln płatne miesięcznie. Wówczas będzie podpisywana z kandydatem umowa na płatność
w systemie miesięcznym.