Plan zajęć

 

2019-04-06
Bielsko Biała/ tematy organizacyjne/ wykład
9.30 – 11.00 Inauguracja/ zajęcia organizacyjne: Agnieszka Kudła, Marcin Szczotka
11.15-13.00 Inauguracja/ zajęcia organizacyjne: Agnieszka Kudła, Marcin Szczotka
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Wprowadzenie do dendrologii: Robert Sobolewski


2019-04-07
Bielsko Biała/ wykłady/ćwiczenia/prezentacje
9.30 – 11.00 Urządzanie i pielęgnacja: Przemysław Janusz
11.15-13.00 Urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni: Przemysław Janusz
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Urządzanie i pielęgnacja teren;w zieleni: Przemysław Janusz


2019-04-27
Zakopane / Sala wykładowa Lasy Tatr. / Teren: Zespoły leśne regla dolnego
9.30 - 11.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski
11.15-13.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski


2019-04-28
Zakopane / Sala wykładowa Lasy Tatr. / Teren: Zespoły leśne regla dolnego
9.30-11.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski
11.15-13.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00

2019-05-11
Bielsko Biała /wykłady / teren 9.30 - 11.00 Dendrologia od podstaw: Robert Sobolewski
11.15-13.00 Dendrologia od podstaw: Robert Sobolewski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Dendroflora terenów historycznie cennych: Robert Sobolewski


2019-05-12
Bielsko Biała /wykłady / teren
9.30-11.00 Dendroflora terenów historycznie cennych: Robert Sobolewski
11.15-13.00 Bielsko Biała /wykłady / teren
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Dendrologia od podstaw: Robert Sobolewski


2019-05-25
Bielsko Biała /wykłady /case study
9.30 - 11.00 Ochrona drzew w procesie inwestycyjnym: Marzena Suchocka
11.15-13.00 Ochrona drzew w procesie inwestycyjnym: Marzena Suchocka
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Ochrona drzew w procesie inwestycyjnym: Marzena Suchocka


2019-05-26
Bielsko Biała /wykłady /case study
9.30-11.00 Ochrona drzew w procesie inwestycyjnym: Marzena Suchocka
11.15-13.00 Ochrona drzew w procesie inwestycyjnym: Marzena Suchocka
13.15-14.00: Lunch
14.00-17.00: Ochrona drzew w procesie inwestycyjnym: Marzena Suchocka


2019-06-15
Teren: torfowiska nowotarskie - Baligówka i Muzeum Torfowisk w Chochołowie
9.30 - 11.00 Ekologia lasów:Tomasz Skrzydłowski
11.15-13.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski


2019-06-16
9.30-11.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski
Teren: torfowiska nowotarskie - Baligówka i Muzeum Torfowisk w Chochołowie
11.15-13.00 Ekologia lasów: Tomasz Skrzydłowski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Ekologia lasów:Tomasz Skrzydłowski


2019-06-29
Bielsko Biała / wykłady/ ćwiczenia
9.30 - 11.00 Drzewa jako organizmy kluczowe dla strefy umiarkowanej: Wojciech Zarzycki
11.15-13.00 Drzewa jako organizmy kluczowe dla strefy umiarkowanej: Wojciech Zarzycki
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Drzewa jako organizmy kluczowe dla strefy umiarkowanej: Wojciech Zarzycki

2019-06-30
Okolice Bielsko-Białej/ teren / Gościnna Dolina - okolice Dębowca
9.30-11.00 Drzewo jako ekosystem Wojciech Zarzycki
11.15-13.00 Drzewo jako ekosystem Wojciech Zarzycki
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Drzewo jako ekosystem Wojciech Zarzycki

2019-09-07
Wrocław teren /Park Szczytnicki, Park Tołpy, Park Staszica
9.30 - 11.00 Dendrologia od podstaw Robert Sobolewski
11.15-13.00 Dendroflora terenów historycznie cennych Robert Sobolewski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Dendrologia od podstaw Robert Sobolewski


2019-09-08
Wrocław/teren/Promenada Staromiejska, Osiedle Borek z Parkiem Południowym
9.30-11.00 Dendroflora terenów historycznie cennych Robert Sobolewski
11.15-13.00 Dendrologia od podstaw: Robert Sobolewski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Dendrologia od podstaw: Robert Sobolewski


2019-09-21
Bielsko-Biała
9.30 - 11.00 Wojciech Zarzycki
11.15-13.00 Wojciech Zarzycki
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Wojciech Zarzycki


2019-09-22
Bielsko-Biała
9.30-11.00 Wojciech Zarzycki
11.15-13.00 Wojciech Zarzycki
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Wojciech Zarzycki


2019-10-05
Bielsko-Biała
9.30 - 11.00 Przemysław Janusz
11.15-13.00 Przemysław Janusz
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Przemysław Janusz


2019-10-06
Bielsko-Biała
9.30-11.00 Przemysław Janusz
11.15-13.00 Przemysław Janusz
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Przemysław Janusz


2019-10-19
Bielsko-Biała
9.30 - 11.00 Marzena Suchocka
11.15-13.00 Marzena Suchocka
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Marzena Suchocka

2019-10-20
Bielsko-Biała
9.30-11.00 Zajęcia Marzena Suchocka
11.15-13.00 Marzena Suchocka
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Marzena Suchocka

2019-10-26
Bielsko Biała /podsumowanie bloku/ case study/prezentacje i dyskusja/ egzamin
9.30 - 11.00 Robert Sobolewski
11.15-13.00 Robert Sobolewski
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Robert Sobolewski


2019-10-27
Bielsko-Biała
9.30-11.00 Komunikacja korzyści Agnieszka Kudła
11.15-13.00 Komunikacja korzyści Marcin Szczotka
13.15-14.00 Lunch
14.00-17.00 Komunikacja korzyści Marcin Szczotka